Při nákupu nad 2 000 Kč platíme dopravu my.
0
Nákupní košík

Jak vyrobit háčkovaný podtácek z bavlněné šňůry

Uháčkujte si podtácek z bavlněné šňůry pro výrobu macramé neboli drhání. Se splétanou macramé přízí se vzhledem k tloušťce skvěle pracuje. Za ani ne hodinu máte podtácek hotový a může sloužit jako dekorace do obývacího pokoje, pod svíčku, pokojovku nebo misku s ovocem. Výsledná velikost při použití šňůry 3mm a háčku č. 6 je cca 18×18 cm. Tak vezměte háček do ruky a pojďte na to!

háčkovaný podtácek
Háčkovaný podtácek v barvě avocado a natural

Budete potřebovat:

Dobrá zpráva, pro materiál nemusíte daleko. Všechno co je potřeba najdete u nás na e-shopu.

Háčkovaný podtácek

Jak na to:

Budeme háčkovat dle přiloženého schématu. K uháčkování vzoru budeme potřebovat pevné oko (PO), řetízkové oko (ŘO), krátký sloupek (KS) a dlouhý sloupek (DS). Střed vytvoříme pomocí 4 řetízkových ok, které spojíme pevným okem, pokud chcete, můžete použít magický kroužek (MK). První řada: 3 ŘO a 15 DS spojíme PO (16).

Háčkovací schéma pro podtácek

Potřebujete poradit? Nevíte si s něčím rady nebo chcete pomoci vybrat správný typ příze nebo barvu přesně pro vás? Kontaktujte nás přes chatovací okénko na webu, přes email nebo na sociálních sítích. Jsme tu pro vás.

Pochlubte se, jak se háčkovaný podtácek povedl vám. Dejte nám vědět v komentářích a označte nás na facebooku nebo instagramu. Těšíme se na vaše výtvory. #abrakamakra

Pro více inspirace a návodů nás sledujte na sociálních sítích a přihlašte se k odběru newsletteru, ať vám nic neunikne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *