Při nákupu nad 2 000 Kč platíme dopravu my.
0
Nákupní košík

Návod na háčkovanou mandalu v kruhu ø60cm #4

Nejprve si přečtěte článek Jak vyrobit háčkovanou mandalu v kruhu, kde naleznete obecné rady k výrobě mandal, materiály a přehled dalších háčkovaných mandal.

Budete potřebovat:

Dobrá zpráva, pro materiál nemusíte daleko. Všechno co je potřeba najdete u nás na e-shopu.

Více informací o materiálech k tvorbě mandal naleznete v článku Jak vyrobit háčkovanou mandalu v kruhu.

Jak na to:

Uháčkujeme mandalu dle přiloženého schématu. Budeme k tomu potřebovat umět základní háčkovací techniky, a to pevné oko, řetízkové oko, krátký sloupek, dlouhý sloupek, dvakrát nahozený sloupek. Střed vytvoříme uháčkováním 8 řetízkových ok a spojením do kruhu.

Po doháčkování mandaly si ustřihneme dlouhý konec příze a navlékneme na tupou jehlu.

Připravíme si kruh, který můžeme obmotat přízí nebo jiným materiálem. Dečku umístíme do kruhu a na několika místech provizorně přichytíme ke kruhu. Můžeme použít zavírací špendlíky nebo ji přivázat kousky příze. Mandalu všijeme do kruhu a zakončíme uzlem, volný konec zapošijeme.

Háčkovaná mandala schéma č.4
Háčkovaná mandala schéma č.4

Potřebujete poradit? Nevíte si s něčím rady nebo chcete pomoci vybrat správný typ příze nebo barvu přesně pro vás? Kontaktujte nás přes chatovací okénko na webu, přes email nebo na sociálních sítích. Jsme tu pro vás.

Pochlubte se, jak se mandala povedla vám. Dejte nám vědět v komentářích nebo nás označte na facebooku nebo instagramu. Těšíme se na vaše výtvory. #abrakamakra

Pro více inspirace a návodů nás sledujte na sociálních sítích a přihlašte se k odběru newsletteru, ať vám nic neunikne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *